Black Tower

logo

SVATEBNÍ USKUPENÍ

ÚVOD

BLACK TOWER hraje repertoár populární a taneční muziky. Zahraje například hity od Tina Turner, Lady Gaga, ABBA, Queen a nebo českých H. Vondráčkové, K. Gotta, Chinaski, Lucie a dalších. Vzhledem k velkému rozsahu písní a stylů v našem repertoáru jsme se rozhodli pro Vás připravit 4 větší i menší uskupení, ze kterých si jistě vyberete tu vhodnou zábavu pro Váš event, ples, firemní večírek či maturitní ples. BLACK TOWER byla založena v roce 2013 a dodnes odehrála více jak 300 akcí a koncertů.

NABÍDKA

Black Tower acoustic trio akustická kytara, zpěv, cajon Tato varianta je vhodná na menší akce, kde je málo prostoru. Trio má sice malý počet hudebníků, ale i tak jsme se snažili vytvořit co „nejplnější“ aranže pro sluchový pocit celé kapely.

Black Tower trio
Black Tower trio
Black Tower trio

Black Tower acoustic kvartet DOPORUČUJEME akustická kytara, cajon, zpěv, basová kytara Tato varianta je podobná triu, ale obohacená o basovou kytaru, která dodá kvartetu úplný pocit klasické kapely. Písně jsou interpretovány převážně v komornějším akustickém provedení.

Black Tower kvartet
Black Tower kvartet
Black Tower kvartet

Black Tower mini DOPORUČUJEME zpěvák, zpěvačka, klávesy, bicí nástroje, eletrická kytara, basová kytara Tato sestava nám umožňuje přednést živou hudbu nejplněji a proměnit hraní v opravdovou jízdu, kterou si s námi nepochybně parádně užijete.

Black Tower mini
Black Tower mini
Black Tower mini

Black Tower taneční orchestr zpěvák, zpěvačka, klávesy, bicí nástroje, eletrická kytara, basová kytara, saxofon, trubka Pokud stojíte o opravdu velkolepou zábavu se vším všudy, určitě sáhnete po této variantě s dechovou sekcí, která povýší úroveň přednesu jednotlivých songů.

Black Tower orchestr
Black Tower orchestr
Black Tower orchestr

KONTAKT

Kontaktní formulář +420 777 185 696

logologologo

REFERENCE

Na naši svatbu jsme zvolili pro nás neznámou kapelu Black Tower (konkrétně variantu 2 zpěváci plus 5 kapelníků). Byl to pro nás trochu krok do neznáma, který se ale vyplatil - hned při písni k prvnímu tanci jsme poznali, že se rozhodně nemáme čeho obávat, ba naopak. Těžko vypíchnout jednu věc, kapele to prostě šlapalo. Kromě profesionálních výkonů obou zpěváků i členů celé kapely jsme ocenili hlavně to, že bylo vidět, že kapela si hraní užívá - a s ní i všichni svatebčané. Parket se snad ani na chvíli nevyprázdnil. Ještě jednou děkujeme! Novomanželé Vítovi

Komunikace s panem Koubkem a celková spolupráce s kapelou byly na jedničku. Umí přizpůsobit velikost kapely podle vašich možností a představ - nám prostory dovolily max. 7 členů a byla to pecka. Já jsem osobně byla nejvíc nadšená ze složení kapely - 2 zpěvy a alespoň pan saxofonista z dechů na moje přání.. tím rozhodně nechci do pozadí dávat ani ostatní členy kapely, všichni jako celek byli úžasní. Přijeli za námi opravdu daleko, až na sever Čech, ale ani tak dalekou cestu na sobě nenechali znát. Celý večer jsme si díky kapele užili na parketu, tančili mladí i starší. Black Tower určitě můžeme a budeme doporučovat :) Přeji hezký den. Lenka Kočí

Hezký den! Měli jsme tu možnost s Vámi strávit čas při našem dni s velkým „D“. A musím říci jménem všech, že jste byli báječní! Od začátku až po samotné vyvrcholení v nočních hodinách, kdy se roztančili naprosto všichni a nikdo nechtěl, abyste přestali. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další setkání. Vřele Vás všude doporučuji. Ať se daří. Jana T.

Black Tower trio
Black Tower trio
Black Tower trio
Black Tower kvartet
Black Tower kvartet
Black Tower kvartet
Black Tower mini
Black Tower mini
Black Tower mini
Black Tower orchestr
Black Tower orchestr
Black Tower orchestr